MIRILDANIYORUM İŞTE

 

Gerçek mutluluk  genelde anlarda saklıdır. Nadir aralıklarla, şöyle bir görünüp kaçan peri gibi.

Çoğumuzun yüzü güleç aslında, bunu yaparak  durağan bir iklimi deyiştirmektir belkide amaç.Tebessümler can damarından kopmasada öyle kabul edilir ve yaşamın ana kuralıdır kabullenmeler.

Zincirli ve bol yüklü bir hayat ortasında, kısa bir kırılma veya hafifleme sayesinde karşımıza aniden çıkıveren ve nasıl olupta, seni bu derece tersdüz ettiğini çözemediğin, tuhaf bir duygu..

O an sadece, gözünün görüp yüreğinin hissetiğinden ibaretsin. Dünya yok ve içinde sende yoksun. Bunu yaşarken, zaman dilimi bazen okadar kısadır ki anlaman mümkün olmaz ama içine yerleşmiştir etkileri seninle birlikte çevreye yansır. Gözlerindeki parıltıda, dudaklarından dökülen cümlelerinde, veya gece yatağa girdiğinde, daldığın huzurlu uykuda gizlidir aslında.

Farkedipte değerlendirenleyse, adeta ilaç gibi gelir. Seni belkide yılardır girdiğin bir hastalıktan kısa sürelide olsa çıkartıp alır.

 

Şimdi bunları okuyupta, ben şuan mutluyum diyenlere,  en güzelinden bedava, hayali birer nazar boncuğu dağıtıyorum. Alıp üstünüze takmayı unutmayın.

 

Sevgilerimle....

 

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !